Перший дзвоник пролунав у ВСП ЖАДФК НТУ
року
Перший дзвоник пролунав у ВСП ЖАДФК НТУ

Перший день вересня у ВСП «Житомирський автомобільно-дорожній фаховий коледж НТУ» розпочався лінійкою з нагоди  Дня знань та посвяти першокурсників у студентську спільноту. 

Вітальним словом розпочав лінійку директор коледжу Олександр Ніколенко, який зазначив, що заклад ставить перед собою важливу мету: зростити справжнього фахівця автомобільно-дорожньої галузі, виховати патріота своєї держави. 

З привітаннями до Дня знань завітав до рідних стін начальник Управління Державної служби якості освіти у Житомирській області Олексій Редько, який щиро та тепло звернувся до студентства  та педагогічного колективу, побажавши успіхів у навчанні, підкорення нових вершин, здобуття нових  знань та досягнення поставлених цілей.
Україна, як і весь світ, увійшла в період дуже бурхливих економічних та технологічних змін. І сьогодні найважливішою особливістю підготовки фахового молодшого бакалавра має стати беззаперечна орієнтація на практичну діяльність, яка вигранює справжного фахівця. 

Нам дуже пощастило в цьому сенсі - ми стали партнерами з компанією-гігантом дорожньої галузі, адже группа Компаній «АВТОСТРАДА» це сучасні АБЗ та матеріально-технічна база,  найсучасніша потужна техніка та лабораторії, це прогресивні технології і відповідність світовим стандартам,  кваліфіковані кадри і висока якість робіт, це безпека та соціальний захист своїх працівників. І сьогодні наші партнери на чолі з Генеральним директором Анатолієм Вакаром та HR директором Катериною Васютою завітали до нас на свято, відзначивши актуальність, необхідність та престижність спеціальностей коледжу і висловивши бажання бачити випускників коледжу серед своїх фахівців. 

Група компаній «АВТОСТРАДА» підтримує та допомагає закладу освіти в осучасненні ТЗН, наданні наочностей та спецінструменту для презентації спеціальності. 

Колектив коледжу та студенти висловлюють щиру подяку за такі цінні і необхідні для нас подарунки.
Сьогоднішнє свято провели та організували старшокурсники  Анна Кіпчук, Денис Цмех, Тетяна Кичук, Влад Кілімінський та першокурсниця Анастасія Ковальчук.

Перший дзвоник пролунав. Освітній процес розпочато! Попереду всіх чекає нова, барвиста і цікава сторінка життя. Нехай студентські роки, проведені ВСП «Житомирський автомобільно-дорожній фаховий коледж НТУ» стануть для вас найкращими! 


З Днем знань, дорогі коледжани!
 

Поділитись новиною: