Бібліотека

Люди перестають мислити, коли вони перестають читати

Дені Дідро, французький мислитель XVIII ст.

Книга – це найефективніший інструмент передачі знань та ідей, а читання найкраще впливає на формування переконань людини, стимулює її участь у житті суспільства. Бібліотека чи книгозбірня з давньогрецької означає «сховище книжок» чи «скриня книжок». Із найдавніших часів це місце, де зберігаються друковані та рукописні матеріали суспільно важливого змісту. На сьогодні функції бібліотеки розширилися, це не лише книгозбірня, але й особливий публічний простір, котрий забезпечує інформаційно-комунікативні потреби суспільства, сприяє як розвитку професійної чи особистісної поінформованості, так і утвердженню загальнолюдських духовних цінностей.

У Законі України «Про бібліотеки та бібліотечну справу» сказано, що «бібліотека – інформаційний, культурний, освітній заклад (установа, організація) або структурний підрозділ, що має упорядкований фонд документів, доступ до інших джерел інформації та головним завданням якого є забезпечення інформаційних, науково-дослідних, освітніх, культурних та інших потреб користувачів бібліотеки».

Віддавна бібліотеки нерозривно пов’язані з навчанням. У сучасному світі вони становлять обов’язковий інформаційний ресурс освіти. Напрямки діяльності бібліотеки навчального закладу зумовлені особливостями його функціонування та вимогами підготовки фахівців, яких готує цей заклад.

Так історія бібліотеки Житомирського автодорожнього коледжу тісно пов’язана з його власною історією й розпочинається 15 липня 1959 року наказом №1 директора тодішнього Житомирського автодорожнього технікуму про створення бібліотеки.

Основний фонд було перевезено з Київського автодорожнього технікуму – й 1 вересня 1959 року бібліотека розпочала свій тривалий і подекуди непростий шлях від невеликої книгозбірні в практично непристосованому для роботи приміщенні до сучасного просторого та впорядкованого багатофункціонального закладу, одного з кращих не лише в Житомирській області, але й серед автодорожніх технікумів України.

 Бібліотекарі допомагають студентам і викладачам орієнтуватися в інформаційному просторі, добирати необхідну літературу.

 Щороку тут відбуваються постійні книжкові виставки, дні інформації, бібліотечні уроки, виховні заходи.

Бібліотека обслуговує близько 900 постійних читачів.

На сьогодні фонд бібліотеки складають більше 73000 документів, основна частина яких – підручники. Щорічно передплачується до 30 періодичних видань різної тематики, з переважанням технічної. Активно поповнюється фонд електронних видань.

Для забезпечення комфортної та зручної роботи студентів територія читальної зали бібліотеки є Wi-Fi зоною безкоштовного доступу до інформаційних ресурсів.

Дмух Людмила Павлівна
Дмух Людмила Павлівна
Завідувач бібліотеки
Лосовська Ганна Анатоліївна
Лосовська Ганна Анатоліївна
Бібліотекар І-категорії
Набір на курси водіїв

 

автошкола ВСП ЖАДФК НТУНа базі Відокремленого структурного підрозділу «Житомирський автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного транспортного університету» проводиться набір на «Курси підготовки водіїв автотранспортних засобів» категорій:

 • «В» (легковий автомобіль), 
 • «С» (вантажний автомобіль - вантажопідйомністю від 7,5т), 
 • «С1» (вантажний автомобіль - вантажопідйомністю до 7,5т), 
 • «СЕ» та « С1Е» (причіп). 

Проводиться також перепідготовка водіїв категорії «С» на категорії «В» та «С1».

Для запису та проходження навчання необхідно подати наступні документи:

 1. Паспорт
 2. Ідентифікаційний код
 3. Медичну довідку (форма 083/о).

Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «В» для студентів ВСП ЖАДФК НТУ становить – 2800,00грн.
Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «С» для студентів ВСП ЖАДФК НТУ становить – 5800,00грн., категорії «С1» - 5000,00грн.
Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «СЕ» при наявності стажу роботи категорії «С» більше одного року становить 3000,00грн.

Усім студентам ВСП ЖАДФК НТУ, які одержали права на право керуванням автотранспортного засобу категорії «С» і бажаючим отримати додатково категорію «В» і «С1» необхідно здійснити доплату в розмірі 1000,00грн. та 1200,00грн. відповідно.

Хочете потрапити до найкращих вчителів-спеціалістів з навчання по керуванню автотранспортним засобом?

Завітайте да нас – ВСП ЖАДФК НТУ!

 

Одна з найкращих автошкіл Житомирщини запрошує Вас на навчання. Якщо Ви бажаєте впевнено почувати себе за кермом при будь-яких погодних умовах, незважаючи на інтенсивність трафіку та коштовні авто навколо – тоді Вам саме сюди!


Кваліфіковані викладачі та інструктори поділяться з Вами своїм досвідом та гарантовано навчать усім необхідним правилам та маневрам. Викладання правил дорожнього руху проходить в легкій формі розповіді та спілкування, а водії-інструктори підбирають особистий підхід до кожного з охочих стати справжнім водієм. 


Класи нашої автошколи оснащені сучасною апаратурою: проєкторами, комп’ютерами, моделями автомобільних агрегатів – за допомогою яких Ви зможете не тільки почути, а й побачити на власні очі як працює та чи інша система Вашого автомобіля.

Ми допоможемо Вам зрозуміти правила дорожнього руху, а не зубрити їх напам’ять!
 

Дні відкритих дверей 2021/2022

День відкритих дверей

Запрошуємо відвідати Коледж у Дні відкритих дверей!

 • 25 лютого 2022 року
 • 25 березня 2022 року
 • 29 квітня 2022 року
 • 27 травня 2022 року

Більш детальніша інформація для майбутніх абітурієнтів коледжу представлена за посиланням ТУТ

Адреса коледжу: Житомир вул. В.Бердичівська, 2

Телефон приймальної директора: (0412) 47-18-10

Телефон приймальної комісії: (0412) 47-18-23, (067) 731-59-70

E-mail: zadfk_ntu@ukr.net