Відділення

Робота на всіх відділеннях проводиться з впровадження інноваційних педагогічних технологій, нестандартних форм навчання, активізації навчального процесу, а саме: модульне навчання, ділові ігри, виробничі та проблемні ситуації, комп’ютерні технології навчання. Педагогічний колектив відділень працює також над удосконаленням системи підготовки фахівців, зміцненням навчально-матеріальної бази, розробкою навчальних посібників, методичних розробок, створенням навчальних відеофільмів.

Для зміцнення кадрового забезпечення навчально-виховного процесу проводиться робота з підвищення кваліфікації і професійної підготовки педагогічних кадрів, їх ділових і моральних якостей, залучення до викладацької діяльності викладачів з науковими ступенями та званнями, спеціалістів-практиків, сприяння залученню викладачів до наукової та пошукової роботи, професійному росту молодих викладачів.

На відділеннях стало доброю традицією проведення тижнів циклових комісій, під час яких проводяться різні конкурси, олімпіади, відкритті заняття і виховні години, виставки кращих робіт, студентські конференції, тематичні виховні години. Це своєрідна форма звіту, демонстрація досягнутих успіхів. А головне, що в цьому процесі приймають участь і викладачі, і студенти.

Набір на курси водіїв

 

автошкола ВСП ЖАДФК НТУНа базі Відокремленого структурного підрозділу «Житомирський автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного транспортного університету» проводиться набір на «Курси підготовки водіїв автотранспортних засобів» категорій:

  • «В» (легковий автомобіль), 
  • «С» (вантажний автомобіль - вантажопідйомністю від 7,5т), 
  • «С1» (вантажний автомобіль - вантажопідйомністю до 7,5т), 
  • «СЕ» та « С1Е» (причіп). 

Проводиться також перепідготовка водіїв категорії «С» на категорії «В» та «С1».

Для запису та проходження навчання необхідно подати наступні документи:

  1. Паспорт
  2. Ідентифікаційний код
  3. Медичну довідку (форма 083/о).

Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «В» для студентів ВСП ЖАДФК НТУ становить – 2800,00грн.
Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «С» для студентів ВСП ЖАДФК НТУ становить – 5800,00грн., категорії «С1» - 5000,00грн.
Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «СЕ» при наявності стажу роботи категорії «С» більше одного року становить 3000,00грн.

Усім студентам ВСП ЖАДФК НТУ, які одержали права на право керуванням автотранспортного засобу категорії «С» і бажаючим отримати додатково категорію «В» і «С1» необхідно здійснити доплату в розмірі 1000,00грн. та 1200,00грн. відповідно.

Хочете потрапити до найкращих вчителів-спеціалістів з навчання по керуванню автотранспортним засобом?

Завітайте да нас – ВСП ЖАДФК НТУ!

 

Одна з найкращих автошкіл Житомирщини запрошує Вас на навчання. Якщо Ви бажаєте впевнено почувати себе за кермом при будь-яких погодних умовах, незважаючи на інтенсивність трафіку та коштовні авто навколо – тоді Вам саме сюди!


Кваліфіковані викладачі та інструктори поділяться з Вами своїм досвідом та гарантовано навчать усім необхідним правилам та маневрам. Викладання правил дорожнього руху проходить в легкій формі розповіді та спілкування, а водії-інструктори підбирають особистий підхід до кожного з охочих стати справжнім водієм. 


Класи нашої автошколи оснащені сучасною апаратурою: проєкторами, комп’ютерами, моделями автомобільних агрегатів – за допомогою яких Ви зможете не тільки почути, а й побачити на власні очі як працює та чи інша система Вашого автомобіля.

Ми допоможемо Вам зрозуміти правила дорожнього руху, а не зубрити їх напам’ять!
 

Дні відкритих дверей 2023/2024

 

 

День відкритих двірей