Профспілкова організація

Первинна профспілкова організація студентів ЖАДК НТУ може запропонувати студенту нашого коледжу свою підтримку та захист. Профкому студентів ЖАДК НТУ надані широкі повноваження щодо контролю за додержанням адміністрацією коледжу умов навчання, проживання та побуту студентів ЖАДК НТУ. Первинна профспілкова організація студентів ЖАДК НТУ згідно зі Статутом Профспілки працює в коледжі за такими головними напрямами:

 • організаційно-масова робота;
 • робота щодо соціального та правового захисту;
 • оздоровлення та відпочинок;
 • житлово-побутова робота, культурно-спортивна робота;
 • комісія громадського контролю та загальні питання.

Свої взаємовідносини з адміністрацією університету профком студентів ЖАДК НТУ будує на принципах соціального партнерства. Щорічно, починаючи з 1993 року, з адміністрацією ЖАДК НТУ укладається колективна угода. З профспілковим комітетом студентів (профбюро студентів) узгоджуються всі накази про відрахування студентів з причин, не пов’язаних з навчальним процесом, виселення та поселення до гуртожитків, узгоджуються всі накази,  розпорядження, які стосуються умов навчання, проживання та побуту студентів ЖАДК НТУ.

Первинна профспілкова організація студентів ЖАДК НТУ згідно із планом та кошторисом протягом навчального року сприяє проведенню культурно-масових заходів, зокрема таких:

 • День першокурсника;
 • Містер ЖАДК НТУ;
 • Міс ЖАДК НТУ;
 • заходів на відділеннях.

Також щорічно організуються виїзні екскурсії, культпоходи до театрів тощо. Також організовує та проводить змагання з різних  видів спорту –  чемпіонати м.Житомир та ЖАДК НТУ з пауерліфтінгу, армреслінгу, чемпіонати з міні-футболу, волейболу, баскетболу тощо.

Когут Олександр Васильович
Когут Олександр Васильович
Голова студенського профкому
Кузьмінський Віктор Зигмонтович
Кузьмінський Віктор Зигмонтович
Голова первинної профспілкової організації працівників коледжу
Набір на курси водіїв

 

автошкола ВСП ЖАДФК НТУНа базі Відокремленого структурного підрозділу «Житомирський автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного транспортного університету» проводиться набір на «Курси підготовки водіїв автотранспортних засобів» категорій:

 • «В» (легковий автомобіль), 
 • «С» (вантажний автомобіль - вантажопідйомністю від 7,5т), 
 • «С1» (вантажний автомобіль - вантажопідйомністю до 7,5т), 
 • «СЕ» та « С1Е» (причіп). 

Проводиться також перепідготовка водіїв категорії «С» на категорії «В» та «С1».

Для запису та проходження навчання необхідно подати наступні документи:

 1. Паспорт
 2. Ідентифікаційний код
 3. Медичну довідку (форма 083/о).

Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «В» для студентів ВСП ЖАДФК НТУ становить – 2800,00грн.
Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «С» для студентів ВСП ЖАДФК НТУ становить – 5800,00грн., категорії «С1» - 5000,00грн.
Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «СЕ» при наявності стажу роботи категорії «С» більше одного року становить 3000,00грн.

Усім студентам ВСП ЖАДФК НТУ, які одержали права на право керуванням автотранспортного засобу категорії «С» і бажаючим отримати додатково категорію «В» і «С1» необхідно здійснити доплату в розмірі 1000,00грн. та 1200,00грн. відповідно.

Хочете потрапити до найкращих вчителів-спеціалістів з навчання по керуванню автотранспортним засобом?

Завітайте да нас – ВСП ЖАДФК НТУ!

 

Одна з найкращих автошкіл Житомирщини запрошує Вас на навчання. Якщо Ви бажаєте впевнено почувати себе за кермом при будь-яких погодних умовах, незважаючи на інтенсивність трафіку та коштовні авто навколо – тоді Вам саме сюди!


Кваліфіковані викладачі та інструктори поділяться з Вами своїм досвідом та гарантовано навчать усім необхідним правилам та маневрам. Викладання правил дорожнього руху проходить в легкій формі розповіді та спілкування, а водії-інструктори підбирають особистий підхід до кожного з охочих стати справжнім водієм. 


Класи нашої автошколи оснащені сучасною апаратурою: проєкторами, комп’ютерами, моделями автомобільних агрегатів – за допомогою яких Ви зможете не тільки почути, а й побачити на власні очі як працює та чи інша система Вашого автомобіля.

Ми допоможемо Вам зрозуміти правила дорожнього руху, а не зубрити їх напам’ять!
 

Дні відкритих дверей 2021/2022

День відкритих дверей

Запрошуємо відвідати Коледж у Дні відкритих дверей!

 • 25 лютого 2022 року
 • 25 березня 2022 року
 • 29 квітня 2022 року
 • 27 травня 2022 року

Більш детальніша інформація для майбутніх абітурієнтів коледжу представлена за посиланням ТУТ

Адреса коледжу: Житомир вул. В.Бердичівська, 2

Телефон приймальної директора: (0412) 47-18-10

Телефон приймальної комісії: (0412) 47-18-23, (067) 731-59-70

E-mail: zadfk_ntu@ukr.net