Викладацький склад
Іщук Олександр Сергійович
Іщук Олександр
Сергійович
Циклова комісія Фізико-математичних та загальнотехнічних дисциплін
Іщук Тетяна Аркадіївна
Іщук Тетяна
Аркадіївна
Циклова комісія Фізико-математичних та загальнотехнічних дисциплін
Андрійчук Алла Петрівна
Андрійчук Алла
Петрівна
Циклова комісія спеціальності 071 Облік і оподаткування
Антонюк Людмила Анатоліївна
Антонюк Людмила
Анатоліївна
Циклова комісія Фізико-математичних та загальнотехнічних дисциплін
Білоскаленко Тетяна Олександрівна
Білоскаленко Тетяна
Олександрівна
Циклова комісія Загальноосвітніх дисциплін
Беляніна Ольга Володимирівна
Беляніна Ольга
Володимирівна
Циклова комісія спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія
Бордюг Віктор Миколайович
Бордюг Віктор
Миколайович
Циклова комісія спеціальності 071 Облік і оподаткування
Бордюк Ірина Петрівна
Бордюк Ірина
Петрівна
Циклова комісія спеціальності 071 Облік і оподаткування
Бузанова Світлана Станіславівна
Бузанова Світлана
Станіславівна
Циклова комісія спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія
Василюк Галина Іванівна
Василюк Галина
Іванівна
Циклова комісія Загальноосвітніх дисциплін
Галкіна Ольга Валеріївна
Галкіна Ольга
Валеріївна
Циклова комісія Загальноосвітніх дисциплін
Герасимов Сергій Геннадійович
Герасимов Сергій
Геннадійович
Циклова комісія спеціальності 275 Транспортні технології
Гладун Олена Вікторівна
Гладун Олена
Вікторівна
Циклова комісія спеціальності 071 Облік і оподаткування
Гладун Світлана Іванівна
Гладун Світлана
Іванівна
Циклова комісія спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія
Гриневич Наталія Василівна
Гриневич Наталія
Василівна
Циклова комісія Загальноосвітніх дисциплін
Гринчук Олександр Миколайович
Гринчук Олександр
Миколайович
Циклова комісія Загальноосвітніх дисциплін
Дорогова Ірина Юріївна
Дорогова Ірина
Юріївна
Циклова комісія спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія
Загородній Богдан Миколайович
Загородній Богдан
Миколайович
Циклова комісія Загальноосвітніх дисциплін
Запатріна Віоріка Яківна
Запатріна Віоріка
Яківна
Циклова комісія Загальноосвітніх дисциплін
Кілімінський Андрій Миколайович
Кілімінський Андрій
Миколайович
Циклова комісія спеціальності 275 Транспортні технології
Камлук Надія Іларіонівна
Камлук Надія
Іларіонівна
Циклова комісія спеціальності 274 Автомобільний транспорт
Катерещук Володимир Миколайович
Катерещук Володимир
Миколайович
Циклова комісія Загальноосвітніх дисциплін
Кліменчук Ніна Василівна
Кліменчук Ніна
Василівна
Циклова комісія Фізико-математичних та загальнотехнічних дисциплін
Когай Олена Ігорівна
Когай Олена
Ігорівна
Циклова комісія Фізико-математичних та загальнотехнічних дисциплін
Когут Кристина Вікторівна
Когут Кристина
Вікторівна
Циклова комісія спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія
Когут Олександр Васильович
Когут Олександр
Васильович
Циклова комісія спеціальності 133 Галузеве машинобудування
Кондратенко Наталія Володимирівна
Кондратенко Наталія
Володимирівна
Циклова комісія Загальноосвітніх дисциплін
Корнійчук Олена Валентинівна
Корнійчук Олена
Валентинівна
Циклова комісія Фізико-математичних та загальнотехнічних дисциплін
Королюк Олена Миколаївна
Королюк Олена
Миколаївна
Циклова комісія Фізико-математичних та загальнотехнічних дисциплін
Коханчук Неоніла Василівна
Коханчук Неоніла
Василівна
Циклова комісія Фізико-математичних та загальнотехнічних дисциплін
Кузьмінський Віктор Зигмонтович
Кузьмінський Віктор
Зигмонтович
Циклова комісія спеціальності 133 Галузеве машинобудування
Кулікова Любов Миколаївна
Кулікова Любов
Миколаївна
Циклова комісія Фізико-математичних та загальнотехнічних дисциплін
Кучерина Валентина Володимирівна
Кучерина Валентина
Володимирівна
Циклова комісія спеціальності 071 Облік і оподаткування
Литвинов Анатолій Леонідович
Литвинов Анатолій
Леонідович
Циклова комісія спеціальності 275 Транспортні технології
Луковська Галина Іванівна
Луковська Галина
Іванівна
Циклова комісія спеціальності 071 Облік і оподаткування
Міщенко Григорій Миколайович
Міщенко Григорій
Миколайович
Циклова комісія Фізико-математичних та загальнотехнічних дисциплін
Маланюк Наталія Павлівна
Маланюк Наталія
Павлівна
Циклова комісія Фізико-математичних та загальнотехнічних дисциплін
Маланюк Юрій Володимирович
Маланюк Юрій
Володимирович
Циклова комісія спеціальності 274 Автомобільний транспорт
Мартинюк Володимир Степанович
Мартинюк Володимир
Степанович
Циклова комісія спеціальності 133 Галузеве машинобудування
Ніколенко Олександр Васильович
Ніколенко Олександр
Васильович
Циклова комісія спеціальності 274 Автомобільний транспорт
Охрімчук Василь Дмитрович
Охрімчук Василь
Дмитрович
Циклова комісія спеціальності 133 Галузеве машинобудування
Пекарський Броніслав Генріхович
Пекарський Броніслав
Генріхович
Циклова комісія спеціальності 274 Автомобільний транспорт
Поліщук Юлія Віталіївна
Поліщук Юлія
Віталіївна
Циклова комісія спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія
Поплавська Галина Анатоліївна
Поплавська Галина
Анатоліївна
Циклова комісія Загальноосвітніх дисциплін
Прохорчук Марина Володимирівна
Прохорчук Марина
Володимирівна
Циклова комісія спеціальності 275 Транспортні технології
Рафальська Ліна Цезарівна
Рафальська Ліна
Цезарівна
Редько Володимир Іванович
Редько Володимир
Іванович
Циклова комісія спеціальності 133 Галузеве машинобудування
Рибачок Тетяна Євгенівна
Рибачок Тетяна
Євгенівна
Циклова комісія Фізико-математичних та загальнотехнічних дисциплін
Рижук Михайло Васильович
Рижук Михайло
Васильович
Циклова комісія спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія
Романюк Іван Ілліч
Романюк Іван
Ілліч
Циклова комісія спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія
Рябченюк Олег Юрійович
Рябченюк Олег
Юрійович
Циклова комісія спеціальності 133 Галузеве машинобудування
Сидоренко Віталій Петрович
Сидоренко Віталій
Петрович
Циклова комісія спеціальності 274 Автомобільний транспорт
Силантьєв Кирило Володимирович
Силантьєв Кирило
Володимирович
Циклова комісія Загальноосвітніх дисциплін
Тимощук Ігор Миколайович
Тимощук Ігор
Миколайович
Циклова комісія спеціальності 274 Автомобільний транспорт
Ткаченко Галина Михайлівна
Ткаченко Галина
Михайлівна
Циклова комісія спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія
Умінська Олена Володимирівна
Умінська Олена
Володимирівна
Циклова комісія Загальноосвітніх дисциплін
Усик Ірина Іванівна
Усик Ірина
Іванівна
Циклова комісія Загальноосвітніх дисциплін
Фоміна Юлія Володимирівна
Фоміна Юлія
Володимирівна
Циклова комісія Загальноосвітніх дисциплін
Ходаківська Тамара Володимирівна
Ходаківська Тамара
Володимирівна
Циклова комісія Загальноосвітніх дисциплін
Цмех Сергій Віталійович
Цмех Сергій
Віталійович
Циклова комісія спеціальності 133 Галузеве машинобудування
Чуйко Сергій Петрович
Чуйко Сергій
Петрович
Циклова комісія спеціальності 275 Транспортні технології
Набір на курси водіїв

 

автошкола ВСП ЖАДФК НТУНа базі Відокремленого структурного підрозділу «Житомирський автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного транспортного університету» проводиться набір на «Курси підготовки водіїв автотранспортних засобів» категорій:

  • «В» (легковий автомобіль), 
  • «С» (вантажний автомобіль - вантажопідйомністю від 7,5т), 
  • «С1» (вантажний автомобіль - вантажопідйомністю до 7,5т), 
  • «СЕ» та « С1Е» (причіп). 

Проводиться також перепідготовка водіїв категорії «С» на категорії «В» та «С1».

Для запису та проходження навчання необхідно подати наступні документи:

  1. Паспорт
  2. Ідентифікаційний код
  3. Медичну довідку (форма 083/о).

Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «В» для студентів ВСП ЖАДФК НТУ становить – 2800,00грн.
Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «С» для студентів ВСП ЖАДФК НТУ становить – 5800,00грн., категорії «С1» - 5000,00грн.
Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «СЕ» при наявності стажу роботи категорії «С» більше одного року становить 3000,00грн.

Усім студентам ВСП ЖАДФК НТУ, які одержали права на право керуванням автотранспортного засобу категорії «С» і бажаючим отримати додатково категорію «В» і «С1» необхідно здійснити доплату в розмірі 1000,00грн. та 1200,00грн. відповідно.

Хочете потрапити до найкращих вчителів-спеціалістів з навчання по керуванню автотранспортним засобом?

Завітайте да нас – ВСП ЖАДФК НТУ!

 

Одна з найкращих автошкіл Житомирщини запрошує Вас на навчання. Якщо Ви бажаєте впевнено почувати себе за кермом при будь-яких погодних умовах, незважаючи на інтенсивність трафіку та коштовні авто навколо – тоді Вам саме сюди!


Кваліфіковані викладачі та інструктори поділяться з Вами своїм досвідом та гарантовано навчать усім необхідним правилам та маневрам. Викладання правил дорожнього руху проходить в легкій формі розповіді та спілкування, а водії-інструктори підбирають особистий підхід до кожного з охочих стати справжнім водієм. 


Класи нашої автошколи оснащені сучасною апаратурою: проєкторами, комп’ютерами, моделями автомобільних агрегатів – за допомогою яких Ви зможете не тільки почути, а й побачити на власні очі як працює та чи інша система Вашого автомобіля.

Ми допоможемо Вам зрозуміти правила дорожнього руху, а не зубрити їх напам’ять!
 

Дні відкритих дверей 2023/2024

 

 

День відкритих двірей