Механічне відділення

Механічне відділення  розпочало функціонування, як самостійне, з 1958 року, очолює відділення викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист Кузьмінський Віктор Зигмонтович.

У своїй діяльності відділення керується законодавчими та нормативними актами – Законами України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про фахову передвищу освіту», Положенням про ВСП ЖАДФК НТУ, наказами та розпорядженнями директора фахового коледжу, рішення педагогічної і методичної рад фахового коледжу

Освітня діяльність здійснюється: 

  • на основі базової загальної середньої освіти за денною формою навчання,  для підготовки фахівців галузі знань: 27 Транспорт, 13 Механічна інженерія - термін навчання  3 роки 10 місяців; 
  • на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання,  для підготовки фахівців галузі знань 27 Транспорт - термін навчання  2 роки 10 місяців;  
  • на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «Кваліфікований робітник» для підготовки фахівців галузі знань: 13 Механічна інженерія - термін навчання  2 роки 6 місяців.

За час навчання студенти здобувають повну загальну середню освітню підготовку, отримуючи свідоцтво, а після закінчення фахового коледжу – диплом молодшого спеціаліста (фахового молодшого бакалавра). На відділенні працює 28 класних керівників та 70 викладачів. Це єдина згуртована команда, яка об’єднує завідувача відділення, класних керівників, педагогів, практиків та студентів, де на першому місті стоять знання і творчість, вимогливість і професіоналізм, чуйність та індивідуальний підхід. 

Особливість відділення в тому, що студенти – неповнолітні, малодосвідчені молоді люди, тому потребують особливої опіки, турботи, розуміння і, разом з тим, підтримки у виявленні своїх можливостей, творчого потенціалу, енергії. 

Основними напрямками роботи відділення є:

•    адаптація студентів до освітнього процесу;
•    розвиток особистості майбутнього спеціаліста;
•    постійний аналіз успішності та відвідування студентів;
•    організація дозвілля студентів;
•    співпраця з класними керівниками, старостами академічних груп, активом навчальних груп;
•    тісний зв'язок з батьками студенів;
•    співпраця з психологом.

Якісну підготовку студентів відділення забезпечує сучасна матеріально-технічна база: оснащені аудиторії та лабораторії, комп'ютерні класи, навчально-виробничий комплекс, де майбутні механіки набувають професійної компетентності, творчо застосовують весь набутий потенціал знань.

На відділенні проводяться змістовні, цікаві заходи, організацією яких займається завідувач відділення, класні керівники і самі студенти. Традиційними стали Дні відділення, присвячені «Посвяті першокурсника», «Введення у професію», «Дні відкритих дверей» та інші. 

Організація дозвілля студентів

Це бесіди «за круглим столом», дискусійні клуби, культпоходи історичними місцями рідного краю, до музеїв, картинних галерей, на виставки, до театрів; колективний перегляд кінофільмів та вистав з їх наступним обговоренням;  виставки  творчих робіт студентів; організація та проведення тематичних вечорів, вечорів відпочинку, конкурсів художньої самодіяльності – сприяють  формуванню особистості,  розвитку творчого потенціалу  та розкривають індивідуальність студентів.

Важливою ланкою на відділенні є класні керівники. Це дружній, цілеспрямований, працелюбний колектив однодумців. Щопонеділка на засіданні ради класних керівників  відділення розглядаються питання успішності, відвідування, обговорення питань виховної роботи на тиждень, ведення звітної документації; допомога молодим класним керівникам. 

Серед численних завдань, які доводиться вирішувати класному керівнику, найважливіше – усебічна допомога та контроль за якістю навчання, виховання, прагнення виховати студентів гармонійно розвинутими, з чіткою громадянською позицією, почуттям особистої відповідальності за кожен свій вчинок, за кожне слово і дію.

Найбільшою цінністю відділення є його талановиті студенти. Свої наукові інтереси вони реалізують у роботі студентських наукових гуртків. Студенти відділення постійно беруть участь у різноманітних культурних, мистецьких акціях, в гуртках художньої самодіяльності. На відділенні вирує спортивне життя: студенти захоплюються волейболом, футболом, баскетболом, настільним тенісом, шахами. 

Дієвою структурою відділень є студентське самоврядування. Поєднання життєвого та професійного досвіду, молодості дають  дієві результи.

Славні і добрі традиції склалися на відділенні завдяки взаємопідтримці та взаєморозумінню, згуртованому дружньому колективу студентів і викладачів.
 
 

результати рейтингового контролю та рішення стипендіальної комісії

Результати семестрового контролю

графіки та результати атестації здобувачів освіти

Кузьмінський Віктор Зигмонтович
Кузьмінський Віктор Зигмонтович
Завідувач відділення:
Механічне відділення
Набір на курси водіїв

 

автошкола ВСП ЖАДФК НТУНа базі Відокремленого структурного підрозділу «Житомирський автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного транспортного університету» проводиться набір на «Курси підготовки водіїв автотранспортних засобів» категорій:

  • «В» (легковий автомобіль), 
  • «С» (вантажний автомобіль - вантажопідйомністю від 7,5т), 
  • «С1» (вантажний автомобіль - вантажопідйомністю до 7,5т), 
  • «СЕ» та « С1Е» (причіп). 

Проводиться також перепідготовка водіїв категорії «С» на категорії «В» та «С1».

Для запису та проходження навчання необхідно подати наступні документи:

  1. Паспорт
  2. Ідентифікаційний код
  3. Медичну довідку (форма 083/о).

Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «В» для студентів ВСП ЖАДФК НТУ становить – 2800,00грн.
Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «С» для студентів ВСП ЖАДФК НТУ становить – 5800,00грн., категорії «С1» - 5000,00грн.
Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «СЕ» при наявності стажу роботи категорії «С» більше одного року становить 3000,00грн.

Усім студентам ВСП ЖАДФК НТУ, які одержали права на право керуванням автотранспортного засобу категорії «С» і бажаючим отримати додатково категорію «В» і «С1» необхідно здійснити доплату в розмірі 1000,00грн. та 1200,00грн. відповідно.

Хочете потрапити до найкращих вчителів-спеціалістів з навчання по керуванню автотранспортним засобом?

Завітайте да нас – ВСП ЖАДФК НТУ!

 

Одна з найкращих автошкіл Житомирщини запрошує Вас на навчання. Якщо Ви бажаєте впевнено почувати себе за кермом при будь-яких погодних умовах, незважаючи на інтенсивність трафіку та коштовні авто навколо – тоді Вам саме сюди!


Кваліфіковані викладачі та інструктори поділяться з Вами своїм досвідом та гарантовано навчать усім необхідним правилам та маневрам. Викладання правил дорожнього руху проходить в легкій формі розповіді та спілкування, а водії-інструктори підбирають особистий підхід до кожного з охочих стати справжнім водієм. 


Класи нашої автошколи оснащені сучасною апаратурою: проєкторами, комп’ютерами, моделями автомобільних агрегатів – за допомогою яких Ви зможете не тільки почути, а й побачити на власні очі як працює та чи інша система Вашого автомобіля.

Ми допоможемо Вам зрозуміти правила дорожнього руху, а не зубрити їх напам’ять!
 

Дні відкритих дверей 2023/2024

 

 

День відкритих двірей