ВСП ЖАДФК НТУ

Вас вітає Відокремлений  структурний  підрозділ «Житомирський автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного транспортного університету»!

Якби нам довелося назвати найдавніші професії, що супроводжували розвиток людської цивілізації то це були б торгівля, шляхобудування та перевезення. Ми навчаємо молоде покоління двом із найстаріших і найважливіших професій, а саме - шляхобудування і перевезення. Гармонійне поєднання теорії і практики, новітні розробки і наукові традиції, адаптація освітнього процесу до вимог часу - це ВСП «Житомирський автомобільно-дорожній фаховий коледж НТУ"!

Досвід педагогів і розробка нових напрямків у підготовці молодих спеціалістів - це ВСП «Житомирський автомобільно-дорожній фаховий коледж НТУ"!

Один із найстаріших навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації серед споріднених навчальних закладів області та провідний в Україні з підготовки молодших спеціалістів - це ВСП «Житомирський автомобільно-дорожній фаховий коледж НТУ"!

Доступність і висока якість освіти, гарант вашого впевненого старту в самостійне життя - це ВСП «Житомирський автомобільно-дорожній фаховий коледж НТУ"!

Якщо ви хочете все це осягнути - приходьте навчатися! Запрошуємо вас до партнерства.

Набір на курси водіїв

 

автошкола ВСП ЖАДФК НТУНа базі Відокремленого структурного підрозділу «Житомирський автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного транспортного університету» проводиться набір на «Курси підготовки водіїв автотранспортних засобів» категорій:

 • «В» (легковий автомобіль), 
 • «С» (вантажний автомобіль - вантажопідйомністю від 7,5т), 
 • «С1» (вантажний автомобіль - вантажопідйомністю до 7,5т), 
 • «СЕ» та « С1Е» (причіп). 

Проводиться також перепідготовка водіїв категорії «С» на категорії «В» та «С1».

Для запису та проходження навчання необхідно подати наступні документи:

 1. Паспорт
 2. Ідентифікаційний код
 3. Медичну довідку (форма 083/о).

Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «В» для студентів ВСП ЖАДФК НТУ становить – 2800,00грн.
Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «С» для студентів ВСП ЖАДФК НТУ становить – 5800,00грн., категорії «С1» - 5000,00грн.
Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «СЕ» при наявності стажу роботи категорії «С» більше одного року становить 3000,00грн.

Усім студентам ВСП ЖАДФК НТУ, які одержали права на право керуванням автотранспортного засобу категорії «С» і бажаючим отримати додатково категорію «В» і «С1» необхідно здійснити доплату в розмірі 1000,00грн. та 1200,00грн. відповідно.

Хочете потрапити до найкращих вчителів-спеціалістів з навчання по керуванню автотранспортним засобом?

Завітайте да нас – ВСП ЖАДФК НТУ!

 

Одна з найкращих автошкіл Житомирщини запрошує Вас на навчання. Якщо Ви бажаєте впевнено почувати себе за кермом при будь-яких погодних умовах, незважаючи на інтенсивність трафіку та коштовні авто навколо – тоді Вам саме сюди!


Кваліфіковані викладачі та інструктори поділяться з Вами своїм досвідом та гарантовано навчать усім необхідним правилам та маневрам. Викладання правил дорожнього руху проходить в легкій формі розповіді та спілкування, а водії-інструктори підбирають особистий підхід до кожного з охочих стати справжнім водієм. 


Класи нашої автошколи оснащені сучасною апаратурою: проєкторами, комп’ютерами, моделями автомобільних агрегатів – за допомогою яких Ви зможете не тільки почути, а й побачити на власні очі як працює та чи інша система Вашого автомобіля.

Ми допоможемо Вам зрозуміти правила дорожнього руху, а не зубрити їх напам’ять!
 

Дні відкритих дверей 2021/2022

День відкритих дверей

Запрошуємо відвідати Коледж у Дні відкритих дверей!

 • 25 лютого 2022 року
 • 25 березня 2022 року
 • 29 квітня 2022 року
 • 27 травня 2022 року

Більш детальніша інформація для майбутніх абітурієнтів коледжу представлена за посиланням ТУТ

Адреса коледжу: Житомир вул. В.Бердичівська, 2

Телефон приймальної директора: (0412) 47-18-10

Телефон приймальної комісії: (0412) 47-18-23, (067) 731-59-70

E-mail: zadfk_ntu@ukr.net