Вітаємо з Днем знань 2021-2022 навчального року
року
Вітаємо з Днем знань 2021-2022 навчального року

Дорогі студенти! Шановні педагоги та батьки!
Сердечно вітаємо усіх вас із Днем знань та початком нового 2021-2022 навчального року! Знову настала довгоочікувана пора відкриття незвіданих перспектив у світі знань.

День знань – це свято всіх, хто вчиться і навчає, хто спонукає до творчості та спортивних перемог, хто допомагає зрозуміти прості та вічні істини, завдяки яким формується особистість. 
Знання – це наша сила, добробут про які мріє кожен з нас. Тож, з вірою та надією розпочинаючи навчальний рік, ми всі перетинаємо рубіж, пов’язаний з новими прагненнями й омріяними починаннями. І для кожного з нас є шанс формування індивідуальної освітньої траєкторії для підкорення нових вершин.


Важливим перший день навчального року є для першокурсників. Вітаємо із тим, що вам вдалося досягти почесного звання – студент ВСП ЖАДФК НТУ. Сьогодні ви починаєте рух сходинками професійного розвитку.  Пам’ятайте: не буває зайвих знань, бо ж уся набута в стінах нашого коледжу освітня інформація стане для вас майбутніми професійними перемогами. Будьте відкритими до знань, здобувайте їх вперто і відповідально.

Усім студентам бажаємо наснаги, наполегливості та натхнення для досягнення поставлених життєвих цілей. Упевнені, що саме молодь з новим світоглядом, творчим мисленням, активною громадянською позицією здатна розвивати економічний та інтелектуальний потенціал держави, зберегти надбання поколінь та забезпечити гідне майбутнє України.

У цей день хочеться сказати слова щирої вдячності усім, хто присвятив своє життя нелегкій педагогічній та освітянській справі. 
Попереду на нас чекає велика робота. В освіті нема місця байдужим і випадковим людям. Яскрава, творча, ініціативна особистість – таким має бути викладач ХХІ століття. У цей нелегкий час зичимо вам успіхів у шляхетній і святій справі світоча знань і добра. Будьмо наполегливими, знаходячи нові моделі побудови освітніх відносин, і терплячими, втілюючи їх у практику.

Від усієї душі бажаємо вам злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці! Зичимо, щоб кожен ваш день був сповнений радістю, щастям та теплом людської подяки за добрі справи.
Нехай 2021/2022 навчальний рік стане роком нових  професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише відмінні оцінки! Всім здоров’я, миру та добра!

З Днем знань!


 

Поділитись новиною: