27 СЕРПНЯ 2021 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ВСП ЖАДФК НТУ У 2021-2022 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
року
27 СЕРПНЯ 2021 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ВСП ЖАДФК НТУ У 2021-2022 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Початок навчального року в коледжі розпочався засіданням педагогічної ради. Педагогічна рада перед початком навчального року завжди дає необхідний старт для колективу, адже вона є фундаментом успішності і спонукає учасників до творчого пошуку та активної співпраці, а результат першої педагогічної ради – це плідна та наполеглива праця впродовж навчального року в досягненні успіхів в організації освітнього процесу коледжу на рівні сучасних вимог.

На педагогічній раді було розглянуто та обговорено низку важливих питань, в тому числі звіт про результати роботи приймальної комісії у 2021 році та аналіз ефективності проведених профорієнтаційних заходів минулого року, завдання та перспективи профорієнтаційної роботи на 2021–2022 н.р.

Було сформовано основні завдання і напрямки навчально-виховної, методичної діяльності коледжу на 2021-2022 н.р. Відбулося обговорення та затвердження нормативних документів організаційної, методичної, навчально-виховної роботи. Не залишилися без уваги і такі питання як затвердження педагогічного навантаження, організація протиепідемічних заходів в період карантину в зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) під час освітнього процесу, погодження плану заходів, що спрямовані на запобігання та протидію булінгу та корупції в коледжі, академічної доброчесності. Не залишилися без уваги і питання успішності студентів та підготовка матеріально-технічної бази коледжу до нового навчального року.

Атмосфера роботи педагогічної ради була робочою та дружньою. За результатами педради прийнято ряд важливих рішень, які будуть визначати головний вектор роботи та розвитку коледжу. Засіданням педагогічної ради розглянуто та затверджено річні плани роботи педагогічної та методичної рад, виховної роботи, що визначають основні орієнтири нашої діяльності. Після закінчення роботи педради відбулися засідання циклових комісій.

Колектив коледжу впевнений, що подальший успіх залежить від наших зусиль, бажання працювати та віри у завтрашній день.

Поділитись новиною: