Випускний вечір 2021 у ВСП ЖАДФК НТУ
року
Випускний вечір 2021 у ВСП ЖАДФК НТУ

     25 червня в Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера відбувся випуск студентів Житомирського автомобільно-дорожнього фахового коледжу Національного транспортного університету.
     Дипломи молодшого спеціаліста отримали 210 випускників, серед яких за сумлінне навчання та високі здобутки 38 студентів отримали дипломи з відзнакою. 
    З вітальним словом до випускників звернувся директор фахового коледжу Олександр Ніколенко, побажавши їм щасливої та світлої дороги у майбутті, вдалих трудових стартів, великих досягнень, обдуманості наступних життєвих кроків, а також закликав пам’ятати, що вони є випускниками ВСП ЖАДФК НТУ, які мають з гідністю нести це звання.
     Від імені випускників подякую коледжу та викладачам висловили відмінники навчання Олександра Шинкаренко та Дмитро Ткачук, які побажали процвітання рідній альма-матер, а випускникам мужності та стійкості на шляху до здійснення своїх мрій.
     Від усіх класних керівників випускників привітала Галина Василюк, яка побажала випускникам , щоб диплом молодшого спеціаліста став перепусткою у щасливе майбутнє, успіхів у подальшому житті, здійснення усіх задумів,  не забувати рідний коледж  і наголосила, що головне у житті – завжди залишатися Людиною.
      На урочистий вечір завітали батьки та друзі випускників. Вітальне слово від батьків мала Олена Михайлівна Ткачук. Вона подякувала навчальному закладу та викладачам за сумлінну працю, за великий внесок у навчання та виховання студентів, а випускникам побажала, щасливої долі і усіх земних благ, щоб їхнє життя було наповнене радістю, коханням і успіхом.    

 Завершився вечір словами побажання від усього колективу викладачів:
-    Ми бажаємо вам віри у себе, здійснення мрій та досягнення своєї мети.
-    Хай кожен ваш крок на землі буде осяяний добром і справедливістю.
-    Всім добра і миру, щастя і здоров’я!
-    Невичерпної енергії й натхненного творчого потенціалу!
-    Прекрасних знахідок і відкриттів!
-    Будьте щасливі!

 

Поділитись новиною: