Зустріч студентів-першокурсників з адміністрацією коледжу
року
Зустріч студентів-першокурсників з адміністрацією коледжу

З метою знайомства з коледжом та успішної адаптації до нових умов життя, студентам першого курсу організовано зустріч з адміністрацією закладу передвищої освіти, яка відбулася 10 листопада.

Адаптація – це процес зміни характеру зв’язків, стосунків студента до змісту та організації навчально-виховного процесу.

З метою вивчення рівня адаптації студентів до навчального закладу було проведено анкету. Мета якої – створення умов для успішної адаптації та гармонійного розвитку особистості студента.

У дослідженні взяло участь 194 студента нового прийому на базі 9-ти класів та 93 студента на базі 11-ти класів. Проаналізувавши результати анкетування, ми виявили, що 92% студентів не жалкують, що стали студентами коледжу; кожен цілком впевнений в тому, що студентське життя в порівнянні зі шкільним цікавіше; вони відчувають допомогу класного керівника групи та задоволені рівнем викладання дисциплін у коледжі.

Заступник директора з навчальної роботи Світлана ГЛАДУН надала методичні  рекомендації  учасникам освітнього процесу з оптимізації рівня тривожності та відповіла на  побажання студентів щодо освітнього процесу.

Завідувач механічним відділення Віктор КУЗЬМІНСЬКИЙ звернув увагу на результати атестації та на відпрацювання заборгованості. Повідомив, що  через  два місяці навчання студенти увійшли до робочого ритму і прийняли вимоги коледжу.

Завідувач дорожнім відділення нагадав про дотримання правила поведінки студентів в коледжі та гуртожитку.

Студенти могли задати запитання любого характеру і отримати відповідь.

Поділитись новиною: