зустріч з працівниками Патрульної поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області
року
зустріч з працівниками Патрульної поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області

Кожний з нас є учасником дорожнього руху - тому безпека понад усе!

З метою запобігання  вчинення правопорушень пов’язаних з користування транспортними засобами  неповнолітніми,  негативним проявам у підлітковому середовищі і поведінка на дорозі, 8 листопада 2022 року для здобувачів освіти спеціальності Транспортні технології (на автомобільному транспорті) була проведена зустріч з працівниками Патрульної поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області Юрієм Донцовим та Ярославою Гірською. Представлено аналіз аварійності на транспорті в Україні і області, наведені приклади дорожньо- транспортних пригод,  грубих порушень Правил дорожнього руху і адміністративна відповідальність за них, особливості пересування в умовах надзвичайної ситуації.

Особливий інтерес визвали спеціальні окуляри, які імітують стан  фізіологічного сп’яніння людини і реакцію поведінки при цьому.

В рамках продовження заходу  викладач коледжу Наталія Маланюк для присутніх представила практичні підходи до надання долікарняної медичної допомоги постраждалим при дорожньо- транспортних пригодах.

Проведення заходів з участю працівників Патрульної поліції стало доброю традицією для коледжу, так як питання безпеки дорожнього руху пов’язані з майбутньою професійною діяльністю. Зустріч була змістовна та цікава для всіх учасників.

Поділитись новиною: