Зустріч з представником організації «Безоплатна правова допомога»
року
Зустріч з представником організації «Безоплатна правова допомога»

Зустріч з представником організації «Безоплатна правова допомога»

20 вересня відбулася зустріч студентів першого курсу з Наталією Вацлавівною Радушинською, адвокатом за професією.Тема зустрічі: «Юридична відповідальність неповнолітніх. Булінг».

Упродовж спілкування з студентською аудиторією  адвокатом були розкриті поняття і види відповідальностей, висвітлені обставини, що включають  юридичну відповідальність.

Першокурсники були ознайомлені з різними способами вирішення проблемних ситуацій, які пов’язані з адміністративним і кримінальним законодавством.

Також Наталія Вацлавівна  акцентувала увагу  на проблемах виховання  активної життєвої позиції, поваги до Законів України та любові до Батьківщини; умінні захищати свої права цивілізованим шляхом; вихованні у студентів розуміння юридичної відповідальності в разі скоєння правопорушення.

Також спеціалістом розмова була спрямована на попередження та розуміння поняття «булінг», його вплив на людину. Надано консультацію з питань булінгу. Наприкінці зустрічі  адвокат відповіла на запитання, які найбільше цікавлять студентів.

Завершила свою розмову Наталя Радушинська словами: «Кожен повинен почувати себе захищеним! Вчіться поважати свої права, права інших і співіснувати разом».

Організував зустріч студентів з представником організації «Безоплатна правова допомога» викладач правознавчих дисциплін К.В. Силантьєв.

Поділитись новиною: