Посвята в студенти ВСП ЖАДФК НТУ
року
Посвята в студенти ВСП ЖАДФК НТУ

«ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ» у  ВСП ЖАДФК НТУ.

 «Кожен із вас зробив правильний вибір, вступивши до ВСП ЖАДФК НТУ, визначившись із майбутньою професією - це один із перших кроків у вашому дорослому житті. Ми живемо у складний час   і змушені звикати до нових реалій життя. Та ви гідно пройшли всі випробування і стали нашими студентами. Ви наша надія, надія батьків і усієї країни. Бажаємо вам, щоби ваші студентські роки були мирними, наповнені студентської приті, сповнені позитивних вражень», - саме з такими словами до студентів - першокурсників  звернулася заступник директора з навчальної роботи Світлана Гладун під час «Посвяти першокурсників» 19 вересня.

 Уже традиційно на святах ми не втомлюємося щоранку та щовечора дякувати нашим захисникам за можливість ЖИТИ, які продовжують стримувати на всіх фронтах ворожий наступ. Але боронячи нашу Незалежність у боротьбі з рашиською агресією, повертаються «На Щиті» наші герої.  Серед полеглих на війні з 2014 року є і наші студенти. До їх могил було відправлено квіти від студентів коледжу.

До студентів із привітанням звернулися керівництво та викладачі коледжу.

Закінчилася посвята традиційною «Присягою студентів», яку вони колективно проголосили. Також студенти познайомилися зі своїми одногрупниками та класними керівниками.

Наостанок хочемо побажати :

У добру путь, шановні друзі!

І хай дасть Бог пишатися  всім нам

За ваші успіхи, уміння.

 Хай нові паростки коріння

Проб’є до нових світлих знань,

Яскравих перемог і  починань! 

Поділитись новиною: