До 209 - річчя від дня народження Великого Кобзаря ВСП ЖАДФК НТУ
року
До 209 - річчя від  дня  народження Великого Кобзаря ВСП ЖАДФК НТУ

Виховна година до 209 - річчя від  дня  народження Великого Кобзаря

 « Борітеся - поборете,

Вам Бог помагає!»

Вшановуючи роковини від дня народження Тараса Шевченка, ми завжди усвідомлюємо, ким для кожного з нас є ця постать. Студенти групи 1Д-1124 в першу чергу сприймають великого поета як поборника правди і свободи, голосом якого говорила ціла нація, тому що він для України – не просто народний поет, геніальний митець, якого доля обдарувала багатьма талантами. Тарас Шевченко – національний пророк, апостол правди, заступник усіх знедолених. Всіх українців він згуртував, збирав докупи і єднав у один великий український народ. І досі він закликає своїм словом любити рідний край, бути справедливим, чесним.

З цим іменем сьогодні на планеті ідентифікується Україна та українці. І хто б ти не був, де б не жив, той, хто перечитає «Кобзаря», не може уявити своєї долі без Шевченка. Майже 209 років незгасним вогнем усеперемагаючого патріотизму палахкотить могутня і ніжна Шевченкова поезія. І незмінно слово великого Кобзаря надихає нас, українців, на героїчні діяння в ім’я рідної землі, на подвиги задля її блага.

Нині історичні обставини склалися так, що ми знову змушені боротися за нашу незалежність та свободу, і Шевченкові слова звучать для кожного українця з новою силою.

Позакласну виховну годину підготували студенти групи 1Д-1124 під керівництвом Умінської О.В.

Поділитись новиною: