ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ПРЕДМЕТУ: "Геологія і ґрунтознавство" 02.03.2021
року
ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ПРЕДМЕТУ: "Геологія і ґрунтознавство" 02.03.2021

Відкрите заняття з дисципліни "Геологія і ґрунтознавство" було проведене викладачем вищої категорії Ольгою Беляніною 02 березня 2021 року у групі дорожнього відділення 2Д-1079.

Відеопрезентація, робота з новою термінологією, використання схем допомагало студентам виконати практичну вправу, опрацювати її результати, виявити наслідкові зв’язки та виконати необхідні розрахунки.

Належна організація викладачем усіх послідовних етапів заняття забезпечила досягнення навчальної мети при опрацюванні теми «Пошуки і розвідка ДБМ. Детальна розвідка».

Ольга Беляніна поєднує викладацьку роботу з профорієнтаційною, зокрема тісно співпрацює з Національним музеєм космонавтики ім. С.П. Корольова активно долучаючи до співпраці і студентів фахового коледжу. І от при розкритті теми відкритого заняття застосувала новітні методи космічної геологорозвідки «Дистанційне зонування Землі». 

Як приклад, була наведена робота космічного супутника України «СІЧ-1». Застосування інноваційних методів у викладанні, опір на сучасні технології в розвідуванні родовищ ДБМ спонукають до зацікавленості студентів у вивченні дисципліни "Геологія і ґрунтознавство"

План-конспект відкритого заняття з дисципліни: "Геологія і ґрунтознавство" на тему: "Пошуки і  розвідка ДБМ. Детальна розвідка". (викладач - Беляніна О.В.)

Поділитись новиною: