ВСП ЖАДФК НТУ 17.02.2021 взяли участь у загальних зборах Громадської спілки «Національна асоціація дорожників України»
року
ВСП ЖАДФК НТУ 17.02.2021 взяли участь у загальних зборах Громадської спілки «Національна асоціація дорожників України»

Відокремлений структурний підрозділ «Житомирський автомобільно- дорожній фаховий коледж Національного транспортного університету» став членом Громадської спілки «Національна асоціація дорожників України» з грудня 2020 року.

17.02.2021 року представники ВСП ЖАДФК НТУ брали участь у загальних зборах НАДУ, що проходили в м. Києві.

На зборах порушувалися важливі питання сьогодення, що відображені в програмі діяльності НАДУ:

  • лобіювання та захист інтересів членів НАДУ,
  • сприяння створенню умов для стабільного розвитку дорожньо-будівельної галузі України,
  • посилення діалогу між владою та бізнесом,
  • виявлення та сприяння вирішенню актуальних проблем у галузі,
  • підвищення ефективності використання коштів Дорожнього фонду,
  • прибутковості бізнесу,
  • розбудови конкурентоспроможнього середовища у дорожньому будівництві,
  • протекціонізму національного виробника.

Нам, як закладу освіти, дуже приємно, що в Програмі діяльності НАДУ одне з пріоритетних місць посідає питання освіти, що направлене на популяризацію професії дорожника, на співпрацю з закладами освіти, що має відображення в проєкті підтримки профільної освіти, створення спеціального сайту для абітурієнтів, мета якого – ознайомлення з перевагами професії дорожника та залучення молоді в галузь. Зроблений акцент на розширення співпраці в напрямку дуальної освіти. Важливе та перспективне питання, щодо організації та проведення стипендіального конкурсу спільно з закладами освіти. Новий напрям в роботі – це лобіювання впровадження спеціальності 195 «Транспортне будівництво». Важливий напрямок в роботі НАДУ – це співпраця з Національним агентством кваліфікацій щодо створення кваліфікаційного центру на базі НАДУ.

На зборах був представлений звіт про діяльність НАДУ в 2020 році, фінансовий звіт за 2020 рік, фінансовий план на 2021 рік, програма діяльності на 2021 рік, затверджено Кодекс професійної етики Громадської спілки «Національна асоціація дорожників України».

Збори пройшли в дружній теплій атмосфері, учасники мали нагоду обмінятися контактами, інформацією, обговорити питання, що наразі турбують та актуальні на сьогодні.
 

Поділитись новиною: