Циклова комісія спеціальності 275 Транспортні технології

«Сучасні транспортні технології – двигун економіки країни і запорука безпеки кожного!»

Визначальну роль у підготовці фахівців автомобільно-дорожнього спрямування в коледжі  відіграє циклова комісії Транспортні технології (на автомобільному транспорті), яка створена у 2015 році на базі циклових комісій Автомобільний транспорт і Будівництво та цивільна інженерія.

Основне завдання циклової комісії – підготовка висококваліфікованих фахівців – інженерів, ініціативних і здатних до  самовдосконалення та швидкої адаптації в сучасному виробничому середовищі, пов’язаного з організацією роботи автомобільного транспорту.

Колектив циклової комісії спрямовує свою навчально - методичну діяльність на підготовку молодших спеціалістів і молодших бакалаврів для галузі автомобільного транспорту.

Викладачі комісії працюють над створенням нових навчальних лабораторій, забезпеченням студентів необхідною навчально - методичною літературою, оснащенням навчальних лабораторій та лекційних аудиторій сучасними технічними засобами навчання, впровадження нових комп’ютерних та інноваційних технологій. Педагогічну інновацію розглядаємо як особливу форму педагогічної діяльності і мислення, які спрямовані на організацію нововведень в освітньому просторі.

Співробітники циклової комісії беруть участь у пропаганді і профілактиці правопорушень в сфері безпеки дорожнього руху, налагоджена співпраця з підрозділами Патрульної поліції МВС, Державної служби України з безпеки на транспорті.

Викладачі комісії цілеспрямовано проводять навчальну роботу, посилаючись на сучасні наукові підходи і досягнення в галузі. Приймають участь в науково-практичних конференціях, в тому числі і міжнародних, залучають до участі студентів. Організовують і проводять спільні заходи серед студентів коледжу по поведінці на дорозі, користування транспортними засобами, знанню вимог Правил дорожнього руху.

 

Офіційний сайт циклової комісії Транспортні технології (на автомобільному транспорті)

Набір на курси водіїв

 

автошкола ВСП ЖАДФК НТУНа базі Відокремленого структурного підрозділу «Житомирський автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного транспортного університету» проводиться набір на «Курси підготовки водіїв автотранспортних засобів» категорій:

 • «В» (легковий автомобіль), 
 • «С» (вантажний автомобіль - вантажопідйомністю від 7,5т), 
 • «С1» (вантажний автомобіль - вантажопідйомністю до 7,5т), 
 • «СЕ» та « С1Е» (причіп). 

Проводиться також перепідготовка водіїв категорії «С» на категорії «В» та «С1».

Для запису та проходження навчання необхідно подати наступні документи:

 1. Паспорт
 2. Ідентифікаційний код
 3. Медичну довідку (форма 083/о).

Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «В» для студентів ВСП ЖАДФК НТУ становить – 2800,00грн.
Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «С» для студентів ВСП ЖАДФК НТУ становить – 5800,00грн., категорії «С1» - 5000,00грн.
Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «СЕ» при наявності стажу роботи категорії «С» більше одного року становить 3000,00грн.

Усім студентам ВСП ЖАДФК НТУ, які одержали права на право керуванням автотранспортного засобу категорії «С» і бажаючим отримати додатково категорію «В» і «С1» необхідно здійснити доплату в розмірі 1000,00грн. та 1200,00грн. відповідно.

Хочете потрапити до найкращих вчителів-спеціалістів з навчання по керуванню автотранспортним засобом?

Завітайте да нас – ВСП ЖАДФК НТУ!

 

Одна з найкращих автошкіл Житомирщини запрошує Вас на навчання. Якщо Ви бажаєте впевнено почувати себе за кермом при будь-яких погодних умовах, незважаючи на інтенсивність трафіку та коштовні авто навколо – тоді Вам саме сюди!


Кваліфіковані викладачі та інструктори поділяться з Вами своїм досвідом та гарантовано навчать усім необхідним правилам та маневрам. Викладання правил дорожнього руху проходить в легкій формі розповіді та спілкування, а водії-інструктори підбирають особистий підхід до кожного з охочих стати справжнім водієм. 


Класи нашої автошколи оснащені сучасною апаратурою: проєкторами, комп’ютерами, моделями автомобільних агрегатів – за допомогою яких Ви зможете не тільки почути, а й побачити на власні очі як працює та чи інша система Вашого автомобіля.

Ми допоможемо Вам зрозуміти правила дорожнього руху, а не зубрити їх напам’ять!
 

Дні відкритих дверей 2022/2023

 

2023

Запрошуємо відвідати Коледж у Дні відкритих дверей!

 • 25 лютого 2023 року
 • 25 березня 2023 року
 • 29 квітня 2023 року
 • 27 травня 2023 року

Більш детальніша інформація для майбутніх абітурієнтів коледжу представлена за посиланням ТУТ

Адреса коледжу: Житомир вул. В.Бердичівська, 2

Телефон приймальної директора: (0412) 47-18-10

Телефон приймальної комісії: (0412) 47-18-23, (067) 731-59-70

E-mail: zadfk_ntu@ukr.net