Циклова комісія спеціальності 133 Галузеве машинобудування

«Успіх – механізм, навчання – гвинтики до нього!»

Сучасні дорожньо-будівельні машини обладнані складними системами та механізмами, автоматичними приладами керування робочими органами.

Забезпечення ефективної експлуатації цих машин можливе при своєчасному та якісному проведенні технічного обслуговування та ремонту з застосуванням передових технологій, стендів та приладів поглибленого діагностування.

Спеціальність 133 Галузеве машинобудування  є однією з найуніверсальніших і найпоширеніших у своєму напрямку, а попит на фахівців із поглибленими знаннями технологій технічного обслуговування та ремонту машин продовжує постійно зростати, як в Україні так і за кордоном.

Циклова комісія спеціальності 133 Галузеве машинобудування є випусковою для студентів цієї спеціальності.

Циклова комісія працює над проблемою: «Активізація навчального процесу за допомогою інноваційних технологій та інтерактивних методів викладання дисциплін». Викладачі постійно підвищують кваліфікаційний рівень, створюють навчально-методичне забезпечення з дисциплін, беруть активну участь у майстер-класах.
Акцент у роботі ставиться на підготовку конкурентноспроможного фахівця шляхом формування і розвитку професійно значущих якостей, розвитку особистості, перш за все, її професійних якостей, способів продуктивного мислення та наукового пізнання; вміння вчитися й самовдосконалюватися протягом усього життя; здатності до творчого та наукового пошуку; створення і формування цінностей особистісного розвитку.
Завдання, поставлені перед викладачами циклової комісії, спрямовані на формування у студентів професійних компетентностей, створення навчального середовища технічними засобами.

Викладачів циклової комісії об’єднує бажання і вміння працювати, аналізувати результати своєї роботи, своїми індивідуальними якостями впливати на становлення студентів як творчо мислячих, високоморальних, соціально адаптованих особистостей.

Циклова комісія розпочала свою роботу в вересні місяці 1966 року, а вже в 1968 році відбувся перший випуск механіків для дорожньо-будівельної галузі. Створенням і керівництвом комісії займалися викладачі Гонтар Іван Іванович, Воскобойніков Василь Іванович, Богатченко Петро Іванович. Першим головою комісії став Гонтар Іван Іванович. Протягом десятиріч викладачі комісії працювали над поліпшенням матеріальної та методичної бази. Створювались нові кабінети, лабораторії, закуплялась нова техніка.

Сайт комісії 133 Галузеве машинобудування

Набір на курси водіїв

 

автошкола ВСП ЖАДФК НТУНа базі Відокремленого структурного підрозділу «Житомирський автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного транспортного університету» проводиться набір на «Курси підготовки водіїв автотранспортних засобів» категорій:

 • «В» (легковий автомобіль), 
 • «С» (вантажний автомобіль - вантажопідйомністю від 7,5т), 
 • «С1» (вантажний автомобіль - вантажопідйомністю до 7,5т), 
 • «СЕ» та « С1Е» (причіп). 

Проводиться також перепідготовка водіїв категорії «С» на категорії «В» та «С1».

Для запису та проходження навчання необхідно подати наступні документи:

 1. Паспорт
 2. Ідентифікаційний код
 3. Медичну довідку (форма 083/о).

Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «В» для студентів ВСП ЖАДФК НТУ становить – 2800,00грн.
Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «С» для студентів ВСП ЖАДФК НТУ становить – 5800,00грн., категорії «С1» - 5000,00грн.
Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «СЕ» при наявності стажу роботи категорії «С» більше одного року становить 3000,00грн.

Усім студентам ВСП ЖАДФК НТУ, які одержали права на право керуванням автотранспортного засобу категорії «С» і бажаючим отримати додатково категорію «В» і «С1» необхідно здійснити доплату в розмірі 1000,00грн. та 1200,00грн. відповідно.

Хочете потрапити до найкращих вчителів-спеціалістів з навчання по керуванню автотранспортним засобом?

Завітайте да нас – ВСП ЖАДФК НТУ!

 

Одна з найкращих автошкіл Житомирщини запрошує Вас на навчання. Якщо Ви бажаєте впевнено почувати себе за кермом при будь-яких погодних умовах, незважаючи на інтенсивність трафіку та коштовні авто навколо – тоді Вам саме сюди!


Кваліфіковані викладачі та інструктори поділяться з Вами своїм досвідом та гарантовано навчать усім необхідним правилам та маневрам. Викладання правил дорожнього руху проходить в легкій формі розповіді та спілкування, а водії-інструктори підбирають особистий підхід до кожного з охочих стати справжнім водієм. 


Класи нашої автошколи оснащені сучасною апаратурою: проєкторами, комп’ютерами, моделями автомобільних агрегатів – за допомогою яких Ви зможете не тільки почути, а й побачити на власні очі як працює та чи інша система Вашого автомобіля.

Ми допоможемо Вам зрозуміти правила дорожнього руху, а не зубрити їх напам’ять!
 

Дні відкритих дверей 2022/2023

 

2023

Запрошуємо відвідати Коледж у Дні відкритих дверей!

 • 25 лютого 2023 року
 • 25 березня 2023 року
 • 29 квітня 2023 року
 • 27 травня 2023 року

Більш детальніша інформація для майбутніх абітурієнтів коледжу представлена за посиланням ТУТ

Адреса коледжу: Житомир вул. В.Бердичівська, 2

Телефон приймальної директора: (0412) 47-18-10

Телефон приймальної комісії: (0412) 47-18-23, (067) 731-59-70

E-mail: zadfk_ntu@ukr.net