Циклова комісія спеціальності 071 Облік і оподаткування

«Ми завжди зведемо 
актив і пасив,
Щоб в душі у бухгалтера 
був спокій і мир!»

Головна мета роботи комісії – забезпечити якісну підготовку висококваліфікованих фахівців, навчити їх аналітично мислити, надати сучасні знання і сформувати практичні навички, необхідні для роботи у різних сферах фінансової діяльності, підприємствах, фірмах, де вони уміло будуть захищати інтереси власника, бізнесу, держави в умовах високої конкуренції на ринку праці.

Члени циклової комісії працюють над удосконаленням педагогічної майстерності, проходять підвищення кваліфікації, займаються науково-дослідною роботою, беруть участь у науково-практичних конференціях, круглих столах, семінарах, майстер-класах, тематичних виставках. Беручи до уваги сучасні вимоги ринку праці, викладачі циклової комісії намагаються максимально наблизити навчальні заняття з фахових дисциплін до виробництва шляхом співпраці з провідними установами.

З метою вдосконалення системи навчання, надання допомоги здобувачам освіти та розвитку їх індивідуальних здібностей під керівництвом викладачів проводиться науково-дослідна робота з фахових дисциплін, що дає студентам можливість поглибити і розширити свої знання, а також здобути навички самостійної роботи.

У рамках декади циклової комісії викладачі проводять відкриті заняття, виховні заходи, конкурси, круглі столи, студентські наукові конференції, цікаві зустрічі, предметні олімпіади, квести.

Сайт комісії 071 Облік і оподаткування

Навчальні програми ( освітніх компонентів)

Набір на курси водіїв

 

автошкола ВСП ЖАДФК НТУНа базі Відокремленого структурного підрозділу «Житомирський автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного транспортного університету» проводиться набір на «Курси підготовки водіїв автотранспортних засобів» категорій:

 • «В» (легковий автомобіль), 
 • «С» (вантажний автомобіль - вантажопідйомністю від 7,5т), 
 • «С1» (вантажний автомобіль - вантажопідйомністю до 7,5т), 
 • «СЕ» та « С1Е» (причіп). 

Проводиться також перепідготовка водіїв категорії «С» на категорії «В» та «С1».

Для запису та проходження навчання необхідно подати наступні документи:

 1. Паспорт
 2. Ідентифікаційний код
 3. Медичну довідку (форма 083/о).

Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «В» для студентів ВСП ЖАДФК НТУ становить – 2800,00грн.
Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «С» для студентів ВСП ЖАДФК НТУ становить – 5800,00грн., категорії «С1» - 5000,00грн.
Вартість підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «СЕ» при наявності стажу роботи категорії «С» більше одного року становить 3000,00грн.

Усім студентам ВСП ЖАДФК НТУ, які одержали права на право керуванням автотранспортного засобу категорії «С» і бажаючим отримати додатково категорію «В» і «С1» необхідно здійснити доплату в розмірі 1000,00грн. та 1200,00грн. відповідно.

Хочете потрапити до найкращих вчителів-спеціалістів з навчання по керуванню автотранспортним засобом?

Завітайте да нас – ВСП ЖАДФК НТУ!

 

Одна з найкращих автошкіл Житомирщини запрошує Вас на навчання. Якщо Ви бажаєте впевнено почувати себе за кермом при будь-яких погодних умовах, незважаючи на інтенсивність трафіку та коштовні авто навколо – тоді Вам саме сюди!


Кваліфіковані викладачі та інструктори поділяться з Вами своїм досвідом та гарантовано навчать усім необхідним правилам та маневрам. Викладання правил дорожнього руху проходить в легкій формі розповіді та спілкування, а водії-інструктори підбирають особистий підхід до кожного з охочих стати справжнім водієм. 


Класи нашої автошколи оснащені сучасною апаратурою: проєкторами, комп’ютерами, моделями автомобільних агрегатів – за допомогою яких Ви зможете не тільки почути, а й побачити на власні очі як працює та чи інша система Вашого автомобіля.

Ми допоможемо Вам зрозуміти правила дорожнього руху, а не зубрити їх напам’ять!
 

Дні відкритих дверей 2022/2023

 

2023

Запрошуємо відвідати Коледж у Дні відкритих дверей!

 • 25 лютого 2023 року
 • 25 березня 2023 року
 • 29 квітня 2023 року
 • 27 травня 2023 року

Більш детальніша інформація для майбутніх абітурієнтів коледжу представлена за посиланням ТУТ

Адреса коледжу: Житомир вул. В.Бердичівська, 2

Телефон приймальної директора: (0412) 47-18-10

Телефон приймальної комісії: (0412) 47-18-23, (067) 731-59-70

E-mail: zadfk_ntu@ukr.net